SolarProx

energia słoneczna

infokas
Idealna instalacja fotowoltaiczne dla Twojego domu

Dobrze zaplanuj swoją instalację elektryczną z paneli fotowoltaicznych dla własnych potrzeb,
aby obniżyć rachunki za prąd o 80%. NIe wydaj za dużo swoich pieniędzy, ale optymalnie!


Nie musisz mieć "dobrego dachu" swojego domu, aby optymalnie oszczędzać na rachunkach za prąd.

Nie musisz też mieć dobrego dachu, aby skorzystać z maksymalnej dotacji. Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić.


Zobacz ile możesz zaoszczędzić


O nas

Eksperci w dziedzinie fotowoltaiki

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem oraz wdrażaniem ekologicznych i odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacje fotowoltaiczne, czy pompy ciepła, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku. Temat OZE zainteresował nas w 2016 roku. W tym czasie zdążyliśmy wypracować sobie pewną stabilną pozycję, co przekłada się na profesjonalizm, potwierdzony referencjami naszych klientów.

Głównym obszarem działalności firmy infokas są szeroko rozumiane odnawialne źródła energii. W ofercie mamy również systemy monitoringu wizyjnego. Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, jednakże jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną ofertę również do 300 km od siedziby firmy. Obsługujemy osoby indywidualne, firmy, jak i gospodarstwa rolne.

Firma infokas to firma rodzinna. Fotowoltaika w krótkim okresie stała się nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim pasją. Oferujemy tylko podzespoły znanych i cenionych marek, które dodatkowo wcześniej został sprawdzone u nas w firmie. W sposób niemalże idealny jesteśmy wstanie przedstawić rozwiązania dopasowane do każdego już na pierwszym spotkaniu, przedstawiając Państwu korzyści dzięki którym zaoszczędzicie Państwo w najkrótszym czasie. Cenimy kontakt osobisty, dlatego chętnie spotkamy się u Państwa w domu lub w firmie. To co nas wyróżnia to wykształcenie w kierunkach w jakich oferujemy swoje usługi.
Dbamy o relacje i dobry serwis posprzedażowy.

Zapraszam do kontaktu

tel. 604 298 550