SolarProx

energia słoneczna

infokas
Idealna instalacja fotowoltaiczne dla Twojego domu

Dobrze zaplanuj swoją instalację elektryczną z paneli fotowoltaicznych dla własnych potrzeb,
aby obniżyć rachunki za prąd o 80%. NIe wydaj za dużo swoich pieniędzy, ale optymalnie!


Nie musisz mieć "dobrego dachu" swojego domu, aby optymalnie oszczędzać na rachunkach za prąd.

Nie musisz też mieć dobrego dachu, aby skorzystać z maksymalnej dotacji. Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić.


Zobacz ile możesz zaoszczędzić


Zdalny dom, albo inteligentny budynek

Inteligentny budynek „Zdalny dom”; to sama w sobie bardzo szeroka tematyka, obejmująca zagadnienia od sterowania poszczególnymi elementami, poprzez całą infrastrukturę urządzeń domowych, aż po monitoring włącznie.
Przy budowie domu, biura czy budynku przemysłowego zwracamy uwagę nie tylko na koszty wykonania, lecz coraz częściej na koszty przyszłej eksploatacji. Jesteśmy w stanie więcej zainwestować na początku i mieć pewność, że po pewnym czasie eksploatacji inwestycja ta zwróci się i zacznie przynosić korzyści.
Pierwotnie, założenia inteligentnego budynku obejmowały wyłącznie instalacje alarmowe, oświetlenie i klimatyzację. Dzięki rewolucji w telekomunikacji i informatyce, pojawiła się możliwość śledzenia i sterowania wszelkimi procesami zachodzącymi w budynku. Integracja systemów pokazała, że możliwe jest efektywne zarządzanie zasobami budynku zapewniając wysoki komfort pracy jego użytkownikom oraz podwyższając jego bezpieczeństwo.
System automatyki w inteligentnych budynkach nie tylko zapewnia optymalny komfort i bezpieczeństwo ludziom, ale minimalizuje zużycie energii (elektrycznej i cieplnej), zapewnia sterowanie i monitorowanie wszystkich urządzeń technicznych oraz umożliwia odpowiednie raportowanie stanu budynku. System obejmuje również wykrywanie i sygnalizację pożaru, wykrywanie włamań oraz kontrolę dostępu do systemu zarządzania.